Türi-Tori kiirlaskumine 2024

13.aprill 2024 toimub juba 14.Türi-Tori kiirlaskumine, mille lõpustaabiks on Klaara-Manni puhkekeskus.

Türi-Tori kiirlaskumine on kevadise suurveega Pärnu jõel toimuv aerutamismaraton sportlastele ja veematkajatele kanuudel, süstadel, raftidel ja teistel inimjõul liikuvail ujuvvahendeil.
See on sõit, kus kõrge veega tunned, et mõne koha peal kihutad, mõne koha peal lendad ja mõne koha peal saad ujuda.  Või siis lumeta talve järel saad  madala veega tõelist kivirallit sõita.

Korraldusmeeskond on valmistanud ette kolm dsitantsi. Uuri võistluse kohta täpsemalt SIIT.

Igale lõpetanud naisele on Matogard OÜ välja pannud paki väekat kasvusubstraati (suvelillede- või köögiviljamuld).

Klaara-Mannis on avatud kohvik kell 12:00 – 23:00

Ka sel aastal on meil suur rõõm olla paadi-maratoni lõpustaabiks, kus jagatakse auhindu ning kõik osvavõtjad saavad sauna ja mõnusalt kõhu täis. Kui osalejatele on juba osalustasude sisse söök arvestatud, siis kõikidel teistel on võimalik meelepärane soetada meie kohvikust: valikus on korralik praad (suitsuahju kana), väiksemad snäkid ja joogid. Tasumine nii sularahas kui kaardiga.

Võimalus broneerida massaaž!

Oled sa osaleja, saatja või lihtsalt pealtvaataja – kõigil on võimalus broneerida endale massaaž Klaara-Mannis erihinnaga 35€/h, 20€/20min, Massöör Priit Rästas (massaažisalong KEHAPEEGEL) on kohapeal suisa reedest pühapäevani (12/13/14.aprill), programm on jaotatud järgnevalt:

REEDE,12.04.2024

VÕISTLUSEELNE SPORTMASSAž – valmistab ette ja hooldab kõik lihasgrupid sportlikuks ja kestvaks pingutuseks (Massaaž massaažilaual, 1 tund).

PRE-RACE SPORT MASSAGE – balancing body and muscle groups workout for paddling. Maintaining the chest, back, shoulders, legs, arms and core for long distance races (Massage on the massage table, 1 hour)

LAUPÄEV,13.04.2024

VÕISTLUSJÄRGNE TAASTUSMASSAAž – keha, lihaste ja liigeste lõdvestus massaazitoolil (Massaaž massaazitoolil, 20 minutit) – 20€

POST-RACE RECOVERY MASSAGE – express relaxation of the body, muscles and joints on a massage chair (On-site massage on the massage chair, 20 minuts)20€

PÜHAPÄEV,14.04.2024

KLASSIKALINE MASSAAž – keha üldmassaaž, toniseerib lihaseid, lõdvestab keha, leevendab stressi ja valu (Massaaž massaažilaual,1 tund)

CLASSIC SWEDISH MASSAGE – general body massage, tones muscles, relaxes the body, relieves stress and the pain of athletic exertion (Massage on the massage table, 1 hour)

Sobiva aja broneerimiseks võta ühendust tel. +372 5047147 (massöör Priit).

Meeleolukat kiirlaskumist!

Türi-Tori kiirlaskumise lõpetamine Klaara-Mannis
Türi-Tori kiirlaskumise lõpetamine Klaara-Mannis
Top