Peod ja pulmad

Oleme kogenud peo- ja pulmakorraldaja juba 15 aastat. Aitame teil korraldada väiksemaid ja suuremaid pidusid ning pulmi kuni 150 osalejale – olgu selleks siis sünnipäev, juubelipidu, klassikokkutulek, stiilipeod koos sõpradega või pulmad.
Asume Pärnumaal, üsna Eesti keskel – siia on kõikjalt lihtne kohale jõuda!

Peoruumideks pakume:

Klaara-Manni peamaja peoruumi koos kaminasaali ja saunaga kuni 35-le
Melanie peoruumi kuni 100-le
Laali klaaspaviljoni kuni 130-le

Kohapeal valmivad kohalikust toorainest ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad erimenüüd ja koogid ning pulmatordid. Ka toiduerisused ja veganlus ei ole meile võõrad teemad, söönuks saavad nii lihasööjad kui ka taimse toidu eelistajad.

Pulmad!
Klaara-Manni puhkekeskuse kaunid peoruumid koos avara õuealaga on hinnatud pulmapidude paik juba enam kui 15 aastat. Lisaks pulmapeole on meie juures võimalik korraldada ka abielu registreerimist – selleks sobivad nii kaunite loodusvaadetega romantilised välialad kui ka ajalooline Randivälja kirikuhoone, kus külalisi ootavad põnevad tünntoolid ja Estonia tiibklaver.

UUS! Õuepeod ja -pulmad Laali klaaspaviljonis ilmastikukindlalt!
Meie uue klaaspaviljoni klaasist lükandseinad on täies ulatuses avatavad ja ilmastikukindel katus alati pea kohal. Nüüdsest pakume “ilmastikukindlaid pidusid ja pulmi” igal aastaajal.

Küsige pakkumist: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745

Nii suurtele kui väikestele seltskondadele

Peod ja pulmad looduse keskel

Pulmad

Kaunid peoruumid koos avara õuealaga on hinnatud pulmapidude paik juba enam kui 15 aastat. Lisaks pulmapeole on meie juures võimalik korraldada ka abielu registreerimist.

Suvepäevad ja kokkutulekud

Klaara-Manni puhkekeskusesse on oodatud suvepäevad ja kokkutulekud läbi kogu aasta! Meie avar õueala koos kahe suure seminari- ja peomajaga mahutavad kokku kuni 210 külalist.

Laste sünnipäevad

Klaaspaviljon koos avara õueala ja mänguväljakuga sobib suurepäraselt laste sünnipäevade tähistamiseks ja teemapidudeks.

Toitlustus

Valmistame kõigile oma külalistele kohalikust toorainest tervislikud road ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid.

Top