Puhkemajad

MAJUTUS

Klaara-Manni puhkekeskus

Klaara-Manni Puhkekeskus pakub võimalust privaatseks puhkuseks eraldi sissepääsuga puhkemajades. Klaara-Manni peamaja sobib seltskondadele kuni 25 külalist. Klaara ja Väike-Manni majades asuvad toad kahekaupa paaris, igal toapaaril on eraldi privaatne sissepääs. Siin on tore koos perega ööbida ja kamina ees tulesoojust nautida. Neile, kes soovivad kööginurgaga majutust, pakume apartemente, millel on samuti otse õuest privaatsed sissepääsud. Majutuse hinnas sisaldub alati parkimine, voodipesu kasutus ja lõpukoristus.

Suurte ürituste puhul majutame kuni 99 inimest. 

  • 25 kõigi mugavustega tuba (osad jagatud wc-dushiruumiga)
  • Kokku 60 voodit ja 39 lisavoodit
  • 8 tuba liikumispuuetega inimestele
  • Tasuta parkimine
  • Köögiga apartemendid
  • Hommikusöögi võimalused
  • Lemmikloomad on tere tulnud hoovialal ja Väike-Manni majas

Kõigis tubades on modernne täispuidust mööbel ja avatavad aknad, et värske metsaõhk ja linnulaul oleks igal hetkel käepärast. 8 tuba on kohaldatud liikumispuudega inimestele (kaldteed ratastoolidele, tubades eri-inventar).

Kõigi majutujate kasutada on avar õueala koos mänguväljakuga ja metsarajaga. Ujumiskohani Pärnu jõe kaldal on 600 m jalutada. Kui soovite privaatsemalt grillida, siis Vilhelmiine grillmajas on mõnus koos sõprade ja perega grillida ja õue-elu nautida.

Sportlikel külastajatel on võimalus kasutada meie palliplatse – korvpall, võrkpall ja minijalgpall. Discgolfi rada puhkekeskuse servas on meie külalistele kasutamiseks sümboolse lisatasu eest.

Nii suurtele kui väikestele seltskondadele!

Privaatsed puhkemajad ja apartemendid

Klaara-Manni peamaja

Majas on peoruum-söögisaal, kaminaruum koos piljardiga, saun, koosolekuruum, köök. Majutuseks 7 tuba. Voodikohti 14-le inimesele, lisavoodi võimalus kuni 5-le. Peamaja saab rentida üritusteks kuni 25 inimesele.

Klaara maja

Klaara maja esimesel korrusel asuvad kahe kaupa paaris superior toad - neli kahest ja neli kolmest tuba. Igal toapaaril on ühine esik-kaminaruum. Kõigil tubadel on privaatne wc ja duširuum ning toad on kohandatud ka liikumispuudega külalistele.

Väike-Manni maja

Väike-Manni majas on toad kahe kaupa paaris ja igal toapaaril on ühine esik ning dušš koos wc-ga. Igas toas asub lae all ka üks pikk lavats, mis on eriti populaarne lastega perede seas. Siia on oodatud ka lemmikloomad.

Maimu apartement

Kolme magamistoaga apartement Maimu mahutab kuni 12 külalist. Avara kööginurgaga ja suure elutoaga apartement asub Klaara maja teisel korrusel, privaatne sissepääs otse õuest.

Elli apartement

Kahe magamistoaga apartement Elli mahutab kuni 8 külalist. Mõlemal magamistoal on privaatne wc ja dušširuum. Avatud kööginurgaga stuudio-apartement asub Klaara maja teisel korrusel, privaatne sissepääs otse õuest.

Elli stuudio

Ühe magamistoaga apartement Elli stuudio mahutab kuni 5 külalist. Avatud kööginurgaga stuudio-apartement asub Klaara maja teisel korrusel, privaatne sissepääs otse õuest.
TOATÜÜBID

Majutus ühele, kahele, kolmele või kogu perele!

Meie juures on tore!

Soovitame lisaks

image

Saunad

Õige puhkuse juurde Eestimaal kuulub ka saun. Meil on neid lausa 2 erinevat: majasaun koos kaminaruumiga ja Senni saun e. õuesaun – puuküttega, korralik leil ja vihtlemine ja karastamiseks pangedušš. Lisaks pakume ka saunamütse ja saunavihte.

image

Ujumiskoht

Ujumiseks soovitame ujumiskohta Pärnu jõe kaldal. Sinna on 600 m jalutada mööda metsarada või külateed. Kui aga soovite mere äärde rannamõnusid nautima minna, siis Eesti esiplaaž Pärnus asub meist poole tunni sõidutee kaugusel.

image

Lõkkeõhtu ja grillimine

Meie avaral õuealal on spetsiaalne lõkkekoht, kus koos lõkke ää

image

Lastele!

Avar õueala ja mänguväljak, palliplatsid, teisaldatav discgolfi rada (kettad lisatasu eest), suvel päris oma lambad.

image

Karavanid ja telkimine

Võimalus parkida karavan nii kõvakattega kui ka murukattega pinnal. Elekter, dušš ja pesupesemise võimalus.
Vaata hinnakirja »

image

Ligipääsetavus

Liikumispuudega inimestele…

Top