Pulmad

LAALI KLAASPAVILJON

Pulmad

Klaara-Manni puhkekeskuse kaunid peoruumid koos avara õuealaga on hinnatud pulmapidude paik juba enam kui 15 aastat.

Meie uue klaaspaviljoni klaasist lükandseinad on täies ulatuses avatavad ja ilmastikukindel katus alati pea kohal. Nüüdsest pakume “ilmastikukindlaid pidusid ja pulmi” igal aastaajal.

Lisaks pulmapeole on meie juures võimalik korraldada ka abielu registreerimist – selleks sobivad nii kaunite loodusvaadetega romantilised välialad kui ka ajalooline Randivälja kirikuhoone, kus külalisi ootavad põnevad tünntoolid ja Estonia tiibklaver.

  • Klaaspaviljon mahutab kuni 130 pulmakülalist
  • UUS! Õuepulmad
  • Pulmamenüüd ja pulmatordid
  • Abielu registreerimise võimalus metsaserval või kirikuhoones

Ekstra tähelepanu oleme pööranud toolidele, mis on pehme kattega ja istujasõbralikud ning igal pulmapeol saavad ümber valge toolikatte.

Majutame kuni 99 inimest. 25 kõigi mugavustega tuba (osad jagatud wc-dushiruumiga), kokku 60 voodit ja 39 lisavoodit. Kõigis tubades on modernne täispuidust mööbel ja avatavad aknad, et värske metsaõhk ja linnulaul oleks igal hetkel käepärast. 8 tuba on kohaldatud liikumisraskustega inimestele (kaldteed, tubades eri-inventar). Toad asuvad klaaspaviljonist 10-30 m kaugusel, nii on esimestel väsijatel võimalus vaikusesse unele minna. Majutuse hinnas sisaldub alati parkimine, voodipesu kasutus ja lõpukoristus.

Pulmamenüüd. Klaara-Manni köök valmistab teile kohalikust toorainest tervislikud suupisted ja vastuvõtulaua. Tervitusjoogiks serveerime nii klassikalisi vahuveine kui ka kohaliku Tori Siidritalu käsitöömeetodil valminud vahuveine ja siidreid. Piduliku pulmamenüü koostame koos pruutpaariga. Ka toiduerisused ja veganlus ei ole meile võõrad teemad, söönuks saavad nii lihasööjad kui ka taimse toidu eelistajad.

Lisateenused: pulmakorraldus, pulmavanema teenus, lõke, võimalus rentida hobuseid koos tõllaga ja palju muud, mis teie päeva eriliseks teeb.

Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus asub Toris, Pärnumaal, üsna Eesti keskel – Tallinnast 1,5h, Tartust 2h, Pärnust 30min  ja Riiast 2,5h. 

Küsige pakkumist oma unistuste pulmapeole: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745

Nii suurtele kui väikestele seltskondadele

Peod ja pulmad looduse keskel

Suvepäevad ja kokkutulekud

Klaara-Manni puhkekeskusesse on oodatud suvepäevad ja kokkutulekud läbi kogu aasta! Meie avar õueala koos kahe suure seminari- ja peomajaga mahutavad kokku kuni 210 külalist.

Laste sünnipäevad

Klaaspaviljon koos avara õueala ja mänguväljakuga sobib suurepäraselt laste sünnipäevade tähistamiseks ja teemapidudeks.

Toitlustus

Valmistame kõigile oma külalistele kohalikust toorainest tervislikud road ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid.

Iga sündmus on eriline

Soovitame lisaks!

image

Pulmamenüü

Kohalikust toorainest tervislikud kohvi- ja energiapausid ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid.

image

Projektori võimalused

Võimalik rentida erinevat tehnikalahendusi. Alates erinevatest projektoritest kuni saalitehnikani.

image

Baar

Olemas on võimalus tellida baarman koos baariga. Baarmen lõbustab teie külalisi ja segab erinevaid kokteile vastavalt soovidele.

image

Avatud 2 korrust

Pidu saab pidada läbi kahe korruse, et keegi ei jääks melust ilma. Teine korrus on avatud ja ülevaade on kogu saalile.

image

Avatavad klaasseinad

Klaaspaviljonis pulma pidades, on tunne, et oleksite kui õues. Samas ei sega tuul ega vihm. Vajadusel saab seinad avada ja sulgeda.

image

Tehnika

Rentida on võimalik erinevat helitehnikat, gaasikiirgureid kui ka projektorit. Erinevate soovide korral kindlasti küsige täpsemalt!

Top