Laste sünnipäevad

LAALI KLAASPAVILJON

Laste sünnipäevad

Klaara-Manni puhkekeskuse uus klaaspaviljon koos avara õueala ja mänguväljakuga sobib suurepäraselt laste sünnipäevade tähistamiseks ja teemapidudeks. Uue klaaspaviljoni klaasist lükandseinad on täies ulatuses avatavad, nii on ilmastikukindel katus alati pea kohal sõltumata aasta-ajast.

Vastavalt sünnipäevalapse soovidele saame lisaks pakkuda süüa-juua ja uhke sünnipäevatordi, tellida batuudi ja kutsuda lastetaltsutaja. Suurematele lastele aga tellida hobused Tori hobusekasvandusest, teha lõket, mängida discgolfi või korraldada vibumatk kõrval asuvas metsas.

Eripakkumine laste sünnipäevadeks meie uues klaaspaviljonis!

Pakkumine kehtib pühapäeviti septembrist maini.

Sünnipäevapeo hind: alates 250 € / 3 tundi

Hind sisaldab: klaaspaviljoni kasutamist koos õueala ja mänguväljakuga kuni 30 külalisele. Iga lisanduva külalise eest lisatasu 8 €/in.

Lisatasu eest:
– “lastetaltsutaja”, hind kokkuleppel
– batuut 180 € / 3 tundi
– toitlustus al 15 €/laps, sisaldab morssi ja maitsevett, purgisalatit (kartuli või makaronisalat purgikestes), kanasnäkke ja krussviinereid, köögivilju dipkastmega ja puuvilju.
– tort, kohupiima-tort 24 €/kg, kräsupea-tort 20 €/kg (soovitame arvestada 150 g inimese kohta)
– kõlar 78 €, kõlari saab bluetoothiga ühendada oma seadmega ja nii on garanteeritud, et sünnipäevalapse lemmikmuusika kõigi osalejateni jõuab!
– lõke 100 €
– hobused Tori hobusekasvandusest, hind kokkuleppel
– discgolf, 5 korviga rada koos ketastega
– vibumatk metsas

Lapsevanemate ERI!
Et emadel-isadel laste möllu ajal igav ei hakkaks, soovitame peo ajaks vanematele tellida Jumping®Fitness treeningu. Hind 10 €/in, kehtib alates 8 inimesest.

Kaugemalt tulijatele pakume majutuseks erineva suurusega tube ja apartemente, tutvuge kõigi võimalustega siin »

Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus asub Toris, Pärnumaal, üsna Eesti keskel – Pärnust 30min, Tallinnast 1,5h, Tartust 2h. 

Laste sünnipäevapeo päring

Laste sünnipäevapeo päring

Lastega peredele meeldib  meie juures kõige rohkem majutumine Väike-Manni majas (kus on lisavooditena lae all lavatsid) ja Klaara majas (kus on kahesed ja kolmesed toad ühise kaminaruum-esikuga). Suurematele peredele sobivad eriti hästi Klaara maja apartemendid Maimu kuni 12-le, Elli apartement kuni 8-le või Elli stuudio kuni 5-le.

Nii suurtele kui väikestele seltskondadele

Peod ja pulmad looduse keskel

Pulmad

Kaunid peoruumid koos avara õuealaga on hinnatud pulmapidude paik juba enam kui 15 aastat. Lisaks pulmapeole on meie juures võimalik korraldada ka abielu registreerimist.

Suvepäevad ja kokkutulekud

Klaara-Manni puhkekeskusesse on oodatud suvepäevad ja kokkutulekud läbi kogu aasta! Meie avar õueala koos kahe suure seminari- ja peomajaga mahutavad kokku kuni 210 külalist.

Toitlustus

Valmistame kõigile oma külalistele kohalikust toorainest tervislikud road ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid.

Top