Perepäev – Päikese sünnipäev 30.12.2023

Käes on pööripäev – Päikese sünnipäev! Päevad lähevad jälle pikemaks ning päike läheb uuele ringile.. Tule veeda pere ja sõpradega üks tore pärastlõuna Klaara-Manni Puhke-ja Seminarikeskuses.

Vaatame, mis kombestik oli vanasti eestlastel ning millised ülekantud seosed on neil tänapäevaste pühadega. Oma tarkuseid jagab päevavedaja Edu Kuil otse Soomaalt. Tegevusi jagub nii suurtele kui väiksematele, noortele ja juba soliidsemas eas külastajatele.

Kavas on:

¤ Juhendatud Tahma-Tooma meisterdamine ja põletamine (..et ikka kõik pahad asjad vanasse aastasse jätta)
¤ Lõkkel küpsetatud tokisai (..üks maitsev kaneelipirukas -ise tehtud, hästi tehtud!)
¤ Kelgutamine (haara oma lemmik sõiduriist kaasa)
¤ Metsamatk (otsime mustikaid 😉 )

Kõhtu kosutavad Klaara-Manni naised köögist maitsva tangusupiga ning õige pühadetunnetuse lisab vürtsikas ingveriglögi.
Kes soovib, siis saab ikka tantsida ka! Muusikat teeb Eesti rahvatantsu ja -muusika seltsi poolt tunnustatud ‘Aasta küla pillimees 2023’ Feofan Roos. Perepäeva raames toimub Klaara-Manni Puhkekeskuse uue kultuurikupli avamine!

Pane kalendrisse kirja laupäev, 30.detsember 2023 – Ootame Sind Klaara-Mannis!

Üritus, tegevused ja kehakosutus on kõigile TASUTA! Soovi korral on avatud annetustünn Randivälja kirikuhoone taastamiseks.

PS! Üritus toimub Soomaa Virvatulede raames, mil igal pimedamal kuul toimub ühes Soomaa piirkonna ettevõttes miskit toredat, kuhu minna emotsioone ammutama! Kas tead, mis need virvatuled looduses tegelikult on? Tule perepäevale ja räägime sellest imelisest loodusnähtusest sulle täpsemalt.

Kui Soovid tulla kohale juba eelmisel päeval või lahkuda hoopiski järgmisel päeval, siis küsi meilt majutust! Ja kui juba majutust, siis miks mitte minna ka sauna?
Majutusvõimalusi leiad täpsemalt siit: https://klaaramanni.ee/majutus/

Lisainfo telefonil 58032913 või kadi@klaaramanni.ee

Kohtumiseni Perepäeval!

Teie Klaara-Manni

Perepäev, traditsioonid, emotsioonid, kvaliteetaeg lähedastega
Top