Kaks kohviringi ümber Soomaa 2024

14.aprill 2024, kell 12:00-16:00 kutsuvad Soomaa turismipiirkonna ettevõtjad ja organisatsioonid endale külla!

‘Kaks kohviringi ümber Soomaa’ on juba 11. aastat toimuv Soomaa piirkonna kevadine avatud uste päev.

Klaara-Manni tutvustavad ringkäigud kell 12-16

Klaara-Manni puhkekeskuses avame juba sel pühapäeval kõikidele soovijatele uksed – tutvustame peo pidamise võimalusi, kaasaegseid ja hubaseid seminaritingimusi, näitame majutusvõimalusi, räägime aktiviteetidest ja koostööst piirkonna ettevõtetega, soovijad viime kasvuhoonesse ning tutvustame salapärast kontsertpaika ning elamushetkede pesa Randivälja kirikut!

Kui sa soovid pidada maha ühe korraliku peo, korraldada firmaüritusi või lihtsalt perega puhkusele minna, siis tule kae meid üle – oma silm on kuningas!

Klaara-Mannis ei jää kunagi kõht tühjaks! Ka sel päeval pakuvad naised köögist Sulle mõnusa ampsu ja maitsva joogi.

‘MeeNÕU’ – jututuba meest ja mesilastest

Kasuta juhust ja tule kuulama ca 30min kestvat jututuba, kus mesinik Enn Mäesalu räägib mesilaste hingeelust, mee kogumisest ning mesilaste tervendavast mõjust. Kaasa saab osta pehmet mett erinevatelt põldudelt.

Enn on rajanud oma hoovile eestis haruldase API maja – mesilasteraapia koja. Jutuoas saab teada, kuidas see töötab ja milel jaoks hea on. Põnev ja hariv üheskoos.

Jututoad on planeeritud algusega kell 13:00 ja 15:00.

Ürituse üldine info

Kohviringi üldise info ja soovituslikud marsruudid leiad mugavalt Visit Soomaa kodulehelt. Vaata kaardilt välja kohad, kuhu soovid minna ning näeme Soomaal!

Kaks kohviringi ümber Soomaa 2024
Kaks kohviringi ümber Soomaa 2024
Top