Seminarid, konverentsid, firmaüritused

SEMINAR

Seminarid, konverentsid ja firmaüritused looduse keskel

Rohelusega ümbritsetud Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus pakub kvaliteetset teenust kuni 150 osalejaga üritusteks kahes hoones: Melanie seminari- ja peomaja ja Laali klaaspaviljon. Oodatud on nii seminarid ja konverentsid, strateegiapäevad ja koolitused, kui ka suvepäevad ja firmaüritused.

Kõigil ruumidel on avarad aknad, mis tagavad aastaringselt loomuliku valguse. Akendest avanevad vaated rohelusele aitavad aga silmadel ekraanide vaatamisest puhata.

  • Mahutame kuni 150 osalejat
  • Võimalus grupitöödeks kuni 6 erinevas ruumiosas
  • Kaasaegne seminaritehnika, s.h ekraanid 180 cm ja 280 cm
  • Digi- ja IT erilahendused hübriidseminarideks ja -konverentsideks
  • MELANIE seminarimajas videokonverentsivõimalus 2. korruselt otseülekandena 1. korruse toidu- ja peoruumi
  • LAALI klaaspaviljoni lükandseinad täies ulatuses avatavad
  • Oodatud on ka liikumispuudega külalised

Ekstra tähelepanu oleme pööranud toolidele, mis on pehme kattega ja istujasõbralikud. Teame ju omast kogemusest, et pikk päev seminaritoolil ei tohi konti murda. Ning e-riigile kohaselt garanteerime kiire WiFi ja tasuta maitsevee läbi kogu päeva!

Majutame kuni 99 inimest. 25 kõigi mugavustega tuba (osad jagatud wc-dushiruumiga), kokku 60 voodit ja 39 lisavoodit. Puhkekeskuses on ka stuudiokorter ning kahe- ja kolme magamistoaga apartemendid. Kõigis tubades on modernne täispuidust mööbel ja avatavad aknad, et värske metsaõhk ja linnulaul oleks igal hetkel käepärast. 8 tuba on kohaldatud liikumisraskustega inimestele (kaldteed, tubades eri-inventar). Toad asuvad konverentsimajadest 10-30 m kaugusel, nii on õhtusel peol esimestel väsijatel võimalus vaikusesse unele minna. Majutuse hinnas sisaldub alati parkimine, voodipesu kasutus ja lõpukoristus.

Toitlustus. Klaara-Manni köök valmistab teile kohalikust toorainest tervislikud kohvi- ja energiapausid ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid. Ka toiduerisused ja veganlus ei ole meile võõrad teemad, söönuks saavad nii lihasööjad kui ka taimse toidu eelistajad. Oleme ka köögivilja mahekasvatajad ning hooajaliselt saavad meie külalised ise vaadata, kuidas tooraine põllul kasvab ning kööki jõuab.

Lisateenused. Koostöös kohalike ettevõtjate- ja matkakorraldajatega pakume töisele mõttetööle vahelduseks erinevaid tegevusi. Seminari mitmekesistamiseks ning mõtete puhastamiseks on võimalik tellida grupile aktiviteete looduses, käsitöötubasid, jahimehe jutte, gastronoomseid töötubasid ja mõnusat mõmisemist koos muusikutega.

Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus asub Toris, Pärnumaal, üsna Eesti keskel – Tallinnast 1,5h, Tartust 2h, Pärnust 30min  ja Riiast 2,5h. 

Info ja broneerimine: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745

SEMINARID JA FIRMAÜRITUSED LOODUSE KESKEL

Seminarimajad ja eripakkumised

Melanie seminari- ja peomaja

Melanie seminari- ja peomaja esimesel korrusel asub toitlustus- ja peoruum ning teisel korrusel seminariruumid kuni 130 inimesele. Videokonverentsivõimalus 2. korruselt 1. korrusele.

Laali klaaspaviljon

Laali klaaspaviljoni lükandseinad on täies ulatuses avatavad. Läbi kahe korruse ulatuv hoone mahutab kuni 150 külalist. Soojemal ajal sobib suurepäraselt õueseminarideks!

Kevad-suvised õueseminarid

Ootame teid kevad-suviseid õueseminare pidama! Meie uues klaaspaviljonis saate vabas õhus töised jutud räägitud ja õhtul lõkke ümber kolleegidega sumisetud.
Mis me pakume?

Lisateenused seminarile

image

Toitlustus

Kohalikust toorainest tervislikud kohvi- ja energiapausid ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid.

image

Tehnika rent

Võimalik rentida seminaritehnikat ja konverentsitehniku teenust IT-erilahendusteks hübriidseminaridel ja -konverentsidel.

image

Töötoad

Elamushetked – muusikalised elamused, näitemängulust ja tantsu keerutamise võimalus

image

Elamushetki

Aktiivset tegevust seminaripäeva puhkepausideks ja peale töist päeva!

image

Majutus

Erineva suurusega tube ja apartemente kuni 99 inimesele: 25 erineva suurusega tuba, kokku 60 voodit ja 39 lisavoodit

Top