Suvepäevad ja kokkutulekud

Suvepäevad ja kokkutulekud

Meeskonnaüritused ja kokkusaamised värskes õhus

Klaara-Manni puhkekeskusesse on oodatud suvepäevad ja kokkutulekud läbi kogu aasta! Meie avar õueala koos kahe suure seminari- ja peomajaga mahutavad kokku kuni 210 külalist.

Meeskonnatööks pakume koostöös partneritega erinevaid tegevusi vabas õhus: jalutuskäigud loodusesse, kanuusõit, hobukaarikuga ekskursioon Tori põrgusse, Randivälja kirikuhoone ekskursioon, meie maheaia külastus ja erinevad koos kokkamise õpitoad ….

Meie avaral õuealal saab teha lõket, mängida discgolfi, korraldada vibumatk kõrval asuvas metsas ja mängida erinevaid pallimänge. Puuküttega Senni saunas saab aga õiget leili ja vihtlemist! Spordisõpradele soovitame unikaalset Jumping®Fitness treeningut.

Toitlustus. Avaral õuealal valmistame wokiroad. Ka toiduerisused ja veganlus ei ole meile võõrad teemad, söönuks saavad nii lihasööjad kui ka taimse toidu eelistajad.

Majutame kuni 99 inimest. 25 kõigi mugavustega tuba (osad jagatud wc-dushiruumiga), kokku 60 voodit ja 39 lisavoodit. Kõigis tubades on modernne täispuidust mööbel ja avatavad aknad, et värske metsaõhk ja linnulaul oleks igal hetkel käepärast. 8 tuba on kohaldatud liikumisraskustega inimestele (kaldteed, tubades eri-inventar). Toad asuvad klaaspaviljonist 10-30 m kaugusel, nii on esimestel väsijatel võimalus vaikusesse unele minna. Majutuse hinnas sisaldub alati parkimine, voodipesu kasutus ja lõpukoristus.
Kui majutujaid on rohkem, siis pakume võimalust telkida Väike-Manni puhkemaja esisel muruplatsil. Telkijad saavad kasutada peamaja keldrikorrusel asuvat duširuumi ja wc-d.

Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus asub Toris, Pärnumaal, üsna Eesti keskel – Tallinnast 1,5h, Tartust 2h, Pärnust 30min. 

Küsige pakkumist: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745

Nii suurtele kui väikestele seltskondadele

Peod ja pulmad looduse keskel

Pulmad

Kaunid peoruumid koos avara õuealaga on hinnatud pulmapidude paik juba enam kui 15 aastat. Lisaks pulmapeole on meie juures võimalik korraldada ka abielu registreerimist.

Laste sünnipäevad

Klaaspaviljon koos avara õueala ja mänguväljakuga sobib suurepäraselt laste sünnipäevade tähistamiseks ja teemapidudeks.

Toitlustus

Valmistame kõigile oma külalistele kohalikust toorainest tervislikud road ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid.

Iga sündmus on eriline

Soovitame lisaks!

image

Erinevad mängud

Meil on võimalik mängida erinevaid mänge. Discolf, petanque, vibulaskmine, orienteerumine. Tellida on võimalik ka paintball lahingumängu.

image

Saunad

Meil on pakkuda õuesauna ja olemas on ka peamajas olev sisesaun.

image

Baar

Võimalus avatud baari kasutamiseks.

Top