Jumping Fitness

Jumping® Fitness – aeroobika ja batuudil hüppamine

Jumping® Fitness on lõbus treening, mis on kombineeritud aeroobikast ja batuudil hüppamisest ning viiakse läbi muusika rütmis. Treening on efektiivne kaloripõletaja ja ainevahetuse kiirendaja. Oma iseloomu poolest on jumping elastne trenn, mis ei põruta liigeseid, hoiab selja ja kõhu tugevana ning parandab koordinatsiooni. Jumping® mõjub hästi südamele ja veresoonkonnale, suurendab kopsumahtu ja üldist vastupidavust ning on rahustava mõjuga närvisüsteemile.  Jumping Fitness on tehniline trenn, mis ühendab aeroobsed harjutused oma keharaskustega jõuteeninguks. Jumping on kolm korda efektiivsem kui jooksmine. See on tingitud pidevatest gravitatsioonilistest muutustest, mis hõlmavad enam kui 400 lihase pingutust ja lõdvestust samal ajal. Seda on palju rohkem kui mistahes muu vastupidavusspordiala puhul. Kui hoolega kaasa teed, kulutad ühe trenniga ca 600 kcal.

Tori jumpingu trenn on jagatud neljaks osaks:

  • Soojendus
  • Aeroobne osa /Jumping/
  • Lihasharjutused /Toning/
  • Venitus

Treener Kadi Ruumet – litsenseeritud Jumping® Fitness advanced treener.

”Olen inimene, kes hindab koostööd, lugupidamist ja heaolu. Olen kutseline aednik, kõrgharidusega turist ja paberitega Jumping®fitness advanced instruktor. Elus toetun mõttele:  ‘Naerata ja maailm naeratab sulle vastu – kõik on võimalik!’

Igapäevaseid trenne annan suvehooajal Klaara-Manni Puhke-ja Seminarikeskuses, talvisel hooajal Paikuse Spordikeskuses ja Tori spordihoones Pärnumaal. Kavade ülesehitusel hindan põhimõtet, et TRENN ON FUN! Varuge kõvasti naljasoont kaasa, minu trennis on alati 2 põhisammu:
Basic – alakehale
Naeratus – ülakehale. Super, kui see väljub koos vokaaliga 
Seega ei saa kavad olla keeerulised ega hõlmata endas liiga paljusid kombinatsioone. Trenne andes pean oluliseks tehnilisust ning trenniliste kaasatust protsessi – nende liikuvust ja emotsioone.

Jumping fitness kütab minus kirge, toob absoluutselt iga kord positiivset vibe’i ning hoiab toonuses. Kui seda trenni oled kord juba alustanud, siis enam lahti ei suuda lasta! ”

Lisainfo ja tellimine: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745

Top