Massaaž

Massaaž eeterlike õlidega

Meie juures Klaara-Manni puhkekeskuses saate lisaks nautida massaažiteenust. Valikus on nii klassikaline massaaž, meemassaaž, AromaTouch aroomipuudutus-massaaž kui ka lõõgastav massaaž näole, peale ja kaelale.

Ühe- kuni pooleteist-tunnise massaaži jooksul saate nautida täielikku lõõgastumist maagiliste kätega massöör Maiga hoole all.
Maiga lubab: Kõiki teraapiaid teostan vaikuses, sest Minu Keha astub kontakti Sinu Kehaga ja annab endast parima. Vestlus toimub enne ja pärast teraapiat.

Tellimine: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745

Klassikaline massaaž

Soodushind majutujale
25 € / 1 tund
30 € / 1,5 tundi
Tavahind
35 € / 1 tund
40 € / 1,5 tundi

Massaaž toimub vastavalt kliendi soovile ja vajadustele ehk kas üksikutele kehaosadele või kogu kehale – seljale, turjale, puusadele, tuharatele, jalgadele, kätele, kõhule ja rinnaosale. Soovi korral ka kaela-, pea- ja näopiirkonnale.

Klassikalise massaaži mõjul saab kõige suurema kasuteguri lihaskond, see vähendab erinevaid lihaspingeid ja lahustab lihaspingetest tekkinud “sõlmi” ehk triggerpunkte lihastes. Massaaž aitab ka vähendada liigeste jäikust ning parandab liigeste liikumisvõimet, vedeliku liikumine lümfiteedes kiireneb.

Massaaži ajal kasutab Maiga ka bioaktiivsete punktide mõjutamist, mis asuvad hiina teraapia järgi keha kanalitel ja meridiaanidel. NB! Akupressuuri ehk punktide vajutamist ei tehta insuldi, infarkti, artriidi, nakkushaiguste ja muude tõsiste tervisehädade korral. Soovi ja vajaduse korral tulevad massaaži ajal appi ka kuumad suured laavakivid. Massaaži tehes kasutab Maiga vajadusel ka terapeutilisi kõrgekvaliteedilisi eeterlikke õlisid ja salve. Kõigil eeterlikel õlidel on erinev toime ja Maiga kasutab seda, mis tundub kliendile hetkel kõige sobivam. Klassikaline massaaž toetab terveks olemist ja annab hea enesetunde.

Meemassaaž

Soodushind majutujale
25 € / 1 tund
Tavahind
35 € / 1 tund

Meemassaaž on iidne Tiibeti ravimassaaž. Mesi on maailma kõige intelligentsem aine – ta oskab kehast välja viia toksiinid, kehasse sisse aga imenduvad vitamiinid, mikroelemendid, bioaktiivsed ained. Mesi leevendab närvisüsteemi pinged (stress, melanhoolia, hüsteeria). Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada ”saastunud” energiat ehk šlakki. Lõpptulemusena paraneb füüsiline vorm ja ainevahetus, puhastuvad energiakanalid, samuti soodustab meemassaaž seedimist ja toitainete omastamist. Meemassaaž aitab kaasa kaalulangetamisele, viies välja toksiine ja elavdades ainevahetust, koed muutuvad taas pringiks ja terveks.

Meemassaažil kasutatakse kvaliteetset naturaalset mett. Massaaz toimub algul seljal, sellele järgneb selja katmine kuuma rätiga ja soovi korral tulevad räti peale veel kuumad laavakivid ning keha kaetakse tekiga. Seejärel toimub massaaž jalataldadele. Kõik siseelundid, luud, liigesed, meeleelundid jm on seotud teatud piirkondadega jalgadel. Vastava piirkonna mõjutamine jalatallal toob kaasa muutused tervenemise suunas vastavates organites meie kehas. Massaažiprotseduur lõpeb teejoomisega.

Enne meemassaažile tulekut on soovituslik loobuda keha koorimisest ja depilatsioonist. Samas ei sobi see suure karvkattega inimestele.

Kahe massaaži vahele võiks jääda vähemalt päev või paar. Ühe protseduuri hea mõju kestab umbes nädala. Pärast meemassaaži tuleks 12 tunni jooksul hoiduda trennist, ujumisest ja dušši all käimisest, vältida tuleks külmetamist ning oluline on rohkelt vett juua.

Meemassaaži vastunäidustused:
• meeallergia
• südame-veresoonkonnahaigused
• rasedus
• ägedad põletikud
• nahahaavad
• palavik
• maksa- või neerukahjustus
• veenilaiendid
Meemassaaž ei sobi ka õrna nahaga diabeetikutele, lihtsalt tundliku nahaga inimestele ning ka neile, kelle nahk päikest ei kannata. Samuti ei sobi seda teha vahetult peale operatsiooni. Meemassaaž võib valulik olla juhul, kui inimene on eelmisel päeval käinud solaariumis.

Pea-näo-kaela-massaaž

Soodushind majutujale
25 € / 1 tund
Tavahind
35 € / 1 tund

Näomassaaž on tulenevalt närviretseptorite suurest hulgast parim võimalus näonaha lõõgastamiseks. See aitab lihastel pingetest vabaneda ja saadab lõõgastussignaale ka ajule, kust need edastatakse mujale kehasse.

Peamassaažis on kolm põhivõtet:
– silitamine, mis mõjub rahustavalt ja avaldab leevendavat toimet närvisüsteemile
– hõõrumisliigutused näonahal, mis vabastavad pingest sinna aja jooksul kokkusurutud lihaskiud ja sidekoed;
– muljumise tehnika, mis vabastab keha sügavaimaid lihaskihte.

Töötamine pea ja kaela bioaktiivsete punktidega võimaldab puhastada energiakanaleid nii, et keha eluenergia saaks taas vabalt voolata. Peamassaaž stimuleerib ka juuksejuurte kasvamist, kaotab pinge silmadest, aitab unetuse korral ning parandab kontsentreerumisvõimet.

AromaTouch ehk aroomipuudutus

Soodushind majutujale
40 € / 1 tund
Tavahind
55 € / 1 tund

AromaTouch ehk Aroomi Puudutuse teraapia on dõTerra peaarsti dr David K. Hilli poolt välja töötatud kaheksa erineva hoolikalt valitud dōTERRA eeterliku õli peale kandmise meetod puudutuste abil.

Õlid kantakse peale aeglaste, pehmete ja paitavate liigutustega seljale, kaelale ning jalataldadele kindlas järjekorras ja konkreetse süsteemi ja tehnika abil. Sellel on väga sügav kogu organismi puhastav ja lõdvestav toime, mõjudes toetavalt immuunsüsteemile ning kogu organismile. Õrn rütmiline puudutus töötab harmooniliselt koos imeliste õlide aroomidega, mis jõuavad sügavale kudedesse. Sel moel saab tuge meie autonoomne närvisüsteem ning tänu sellele väheneb füüsiline ja vaimne stress ja taastub keha tasakaal (homöostaas).

Pärast massaaži pole soovituslik kohe samal päeval keha pesta, et aroomiõlid jõuaksid organismi tervendada.

AromaTouch massaažil kasutatakse 8 erinevat eeterlikku õli:

 • Balance ja lavendel – stressi maandajad.
  Balance koostis: kuuseokkad, kamper, viirukipuu, harilik soolikarohi ja apteegikummel
 • Melaleuca ehk teepuuõli ja OnGuard – immuunsüsteemi toetajad.
  OnGuard koostis: metsik apelsin, nelk, kaneel, eukalüpt ja rosmariin.
 • AromaTouch õlisegu ja DeepBlue õlisegu – põletikud ja valud.
  AromaTouch õlisegu koostis: küpress, piparmünt, majoraan, basiilik, greip ja lavendel.
  Deep Blue õlisegu koostis : talihali, kamper, piparmünt, sinine kummel, saksa kummel ja käokuld.
 • Metsiku apelsini ja piparmündi eeterlikud õlid – tasakaal (homöostaas).

AromaTouch vastunäidustused:
• rasedad – raseduse kestusega üle 6 kuu ja imetavad emad, kuna kasutatav piparmündiõli vähendab piima teket.
• verevedeldaja, kus toimeaineks on WARFARINE, kasutajad – sel juhul ei saa kahte õli kasutada.
• kemoteraapia järgselt mitte enne 6 nädala möödumist kemoteraapiast.

Teraapia kestus 45-60 min
Soovi korral võib teraapiale lisada kätemassaaži kliendi poolt valitud emotsiooniõliga.

dōTERRA õlid

dōTERRA (CPTG – Certified Pure Therapeutic Grade) sertifitseeritud puhta terapeutilise klassi eeterlikud õlid moodustavad kõige puhtama, ohutuma ja kasulikuma tasemega õlid, mida tänapäeval leida võib. Taimed, mida dōTERRA oma õlide loomiseks on valinud, on kogutud üle kogu maailma erinevatest riikidest – sealt, kus on nende loomulik elukeskkond ning kasvutingimused kõige täiuslikumad. Nad on üliettevaatlikult külmpressitud või destilleeritud, oma kasvu täiuslikul hetkel kogutud ja puhtuse ning kvaliteedi tagamiseks mitmekordselt testitud.

dōTERRA eeterlikud õlid on teaduslikult tõestatud omamaks meditsiinilist ja terapeutilist toimet. Puhta terapeutilise klassi õlidel pole ühtegi kahjulikku kõrvaltoimet, võib vaid esineda tundlikkust. Probleemid või negatiivsed reaktsioonid võivad tuleneda vaid valest või hoolimatust kasutamisest. Kuigi väga turvalised, peab eeterlikke õlisid kasutama hoolega ja teadlikult, arvestades inimese vanust ja tervislikku üldseisundit. Beebid, väikelapsed ja rasedad moodustavad kindlasti eraldi kategooria.

Lisainfo:
www.doterra.com/US/en/aromatouch-technique
www.doterra.com/US/en/aromatouch-hand-technique

Lisainfo ja broneerimine: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745

Top