Erihinnaga massaaž Klaara-Mannis

12-14.aprill 2024 on võimalus broneerida massaaž erihinnaga!

Türi-Tori kiirlaskumise lõpustaabis, Klaara-Mannis on suisa kolmel päeval järjest võimalus broneerida keha kosutav massaaž! Oled sa osaleja, saatja või lihtsalt pealtvaataja – kõigil on võimalus broneerida endale massaaž Klaara-Mannis erihinnaga 35€/h, 20€/20min, Massöör Priit Rästas (massaažisalong KEHAPEEGEL) on kohapeal suisa reedest pühapäevani (12/13/14.aprill), erinevad massaažid on jaotatud päevade kaupa ära, huvilistel võtta ühendust otse massöör Priit Rästasega (tel. +372 5047147)

REEDE,12.04.2024

VÕISTLUSEELNE SPORTMASSAž – valmistab ette ja hooldab kõik lihasgrupid sportlikuks ja kestvaks pingutuseks (Massaaž massaažilaual, 1 tund). 35€

PRE-RACE SPORT MASSAGE – balancing body and muscle groups workout for paddling. Maintaining the chest, back, shoulders, legs, arms and core for long distance races (Massage on the massage table, 1 hour)

LAUPÄEV,13.04.2024

VÕISTLUSJÄRGNE TAASTUSMASSAAž – keha, lihaste ja liigeste lõdvestus massaazitoolil (Massaaž massaazitoolil, 20 minutit) – 20€

POST-RACE RECOVERY MASSAGE – express relaxation of the body, muscles and joints on a massage chair (On-site massage on the massage chair, 20 minuts)20€

PÜHAPÄEV,14.04.2024

KLASSIKALINE MASSAAž – keha üldmassaaž, toniseerib lihaseid, lõdvestab keha, leevendab stressi ja valu (Massaaž massaažilaual,1 tund) 35€

CLASSIC SWEDISH MASSAGE – general body massage, tones muscles, relaxes the body, relieves stress and the pain of athletic exertion (Massage on the massage table, 1 hour)

Sobiva aja broneerimiseks võta ühendust tel. +372 5047147 (massöör Priit).

Massaaz

Mida veel siin kandis teha?

Kui sa oled saatja või pealtvaataja ning mõtled, mida veel siin kandis teha, siis Visit Soomaa on täis üllatusi, mida saab nautida nii pikemal kui ka lühemal külastusel. Soovitame käia Piestal nautimas lõunasööki, kiigata sisse värskelt renoveeritud Tori Hobusekasvandusse ning õnnitleda lõpetajaid Klaara-Mannis. Kui soovid kiirlaskumist terve tee kaldalt jälgida, siis Visit Soomaa on pannud kirja head kaldapealsed kohad, kust paadimaratoni hästi vaadata saab.

Samuti on piirkonnas palju võimalusi ööbimiseks. Kui sa oled siia juba tulnud, siis naudi oma olemist mõnuga! järgmisel päeval, 14.aprill 2024 (pühapäev) on Soomaa piirkonnas avatud uste päev, mille raames avavad oma talude uksed 24 erinevat ettevõtet.

Parkimine

Kuna sel päeval on parklates ja väikeste teede ääres keskmiselt rohkem autosid, siis palume olla väga mõistlikud ja ratsionaalsed oma auto parkimisel. Jälgige silte, kui neid ei ole, siis palun pange tähele, et te ei pargiks kinni kohalike elanike väravaid ning ei takistaks parkimisega liiklust.

Parkides Klaara-Mannis, siis jälgi parklates olevaid juhendajaid. Kui maja juures olevad parklad on täis, siis suure tee ääres võib parkida ainult Klaara-Manni pool oleval teepervel.

Top